ALPEDA
MİMARLIK

Alpeda Mimarlık, Filiz Çelik üretimi kuaför mobilya ve ekipmanlarını kendi tasarım becerisi ile birleştirerek modern, kaliteli ve göz alıcı kuaför salonları inşa etmektedir.

Filiz Çelik’in 40 yıllık sektör tecrübesi ile son dönem mimari tasarım trendlerini bir araya getirerek mimari projelendirme hizmeti veren Alpeda Mimarlık, 1000 in üzerinde yaptığı proje ile bu konuda da sektörde lider konuma gelmiştir.
Detaylı Bilgi

ALPEDA
İÇ VE DIŞ TİCARET

Alpeda Dış Ticaret, Filiz Çelik tesislerinde üretilen ALPEDA markalı kuaför mobilya ve ekipmanlarını 3 kıtada 42 ülkeye ihraç etmektedir. Uzman kadrosu ile dünyanın her ülkesine Alpeda markasını ulaştırmayı hedefleyen Alpeda Dış Ticaret, dünyada yeni ve potansiyel pazar arayışlarına hızla devam etmektedir.
Detaylı Bilgi

KOZMOSTORE

Kozmostore mağazaları, kuaförler ve profesyonel kozmetik ile ilgilenen herkese tek adresten tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği, en uygun fiyata en hızlı biçimde ürünlere ulaşabileceği bir mağaza fikri olarak ortaya çıkmıştır. İlk adı Alpeda Market olan mağazamız, kendine has bir kimlik kazanması için 2016 yılında KOZMOSTORE adını almıştır.
Detaylı Bilgi